Alle e-books

home 15-18 jaar

Duik in je favoriete e-book of luisterboek met de nieuwe online Bibliotheek-app. 


Resultaat 31 - 40 (van 594)

Weergaveopties:

  • Anton Wolvekamp Zielsverwant

    Een onafscheidelijke vriendschap, een onsterfelijke verbondenheid, een onafwendbaar noodlot. Rebekka is vastbesloten om wraak te nemen om dat wat haar is afgenomen terug te vinden. Tijdens haar zoektocht stuit ze op de Beschermengelen: een mysterieuze groepering geleid door een charismatische (ex-)dominee, die heilig gelooft in de strijd tegen het ultieme kwaad. Ergens tussen hemel en hel zwaait een duistere engel de scepter. Daar dient het lot dat de wereld kan maken of breken te worden bezegeld....

    E-book

    Bekijk details van Zielsverwant

  • Joany de Vries Verschijning

    Jeanne Weeber is de dochter van ‘s werelds populairste Youtube-ghosthunter. Met een team bestaande uit Jeanne, haar vader Howard, zijn rechterhand Nick, en clown / cameraman Mirza reizen ze van hot naar her om spooklocaties te onderzoeken. Meestal blijkt er niets bovennatuurlijks aan de hand te zijn; maar aangezien spoken goed zijn voor toerisme, zijn Howard en zijn team tegen een vergoeding wel bereid om wat bewijsmateriaal te fabriceren. Als het team een opdracht uit Nederland krijgt aangeboden...

    E-book

    Bekijk details van Verschijning

  • Marissa Meyer Cress

    Cress is het superspannende derde deel van The Lunar Chronicles. Cinder en kapitein Thorne zijn op de vlucht, samen met Scarlet en Wolf. Ze zullen een plan moeten bedenken om te voorkomen dat koningin Levana de macht op Aarde overneemt. Cress is misschien de enige die hen kan helpen. Zij zit al sinds ze klein is opgesloten in een satelliet met alleen haar netschermen als gezelschap, waardoor ze een uiterst goede hacker geworden is. Helaas wordt ze gedwongen te werken voor koningin Levana, en heeft...

    E-book

    Bekijk details van Cress

  • Jennifer Brown Bitter love

    De zeventienjarige Alex valt als een blok voor de knappe Cole. Zij krijgen een relatie, maar al snel blijkt dat Cole wat vreemde trekjes heeft; hij is bezitterig en agressief. Alex vrienden waarschuwen haar, maar zoals het zo vaak gaat als je verliefd bent: zij wil er niets van weten en praat Coles gedrag steeds weer goed. Hoe ver ga je voordat je eindelijk zegt: `Het is genoeg ? Jennifer Brown schrijft boeken met heftige thema s. Zo ook in Bitter Love, het schokkende verhaal van een gewelddadige...

    E-book

    Bekijk details van Bitter love

  • Mark Frost de Paledijnse voorspelling

    'Een must voor lezers van De labyrintrenner, Ik ben Nummer Vier en Legend .' - TeenReads.com 'Razendspannend...moordend tempo... dit boek is een popcorn blockbuster! - The New York Times 'Een verslavende mix tussen James Dashner, Pittacus Lore en Harry Potter. Non-stop actie, een gelaagde plot en razendsnel geschreven.' - Booklist Ik kon zijn gezicht niet zien. Radeloos rende hij over een bergpad, achternagezeten door zwarte, graaiende silhouetten, weinig meer dan gaten in de lucht....

    E-book

    Bekijk details van de Paledijnse voorspelling

  • Joelle Charbonneau Het examen

    Het examen is het derde deel van De Test-trilogie Voor fans van De Hongerspelen en Inwijding ! Lezersreactie op het eerste deel in De Test-trilogie, De Test : ` De Test kruipt onder je huid en laat je niet meer los. De spanning, angst en woede van Cia zijn levensecht. Toen het boek uit was, kon ik nog maar aan één ding denken: meer!' Lezersreactie op het tweede deel in De Test-trilogie, De Studie : ` De studie is een beklemmend, bijna paranoïde verhaal waarin verraad, bedrog en gevaar...

    E-book

    Bekijk details van Het examen

  • Jennifer Niven Waar het licht is

    Theodore Finch is gefascineerd door de dood en wil een einde aan zijn leven maken, maar elke keer gebeurt er iets waardoor hij het toch niet doet. Violet Markey telt de dagen af tot haar diploma-uitreiking, zodat ze het bekrompen stadje waar ze opgroeit voorgoed achter zich kan laten en niet langer geconfronteerd hoeft te worden met de pijnlijke herinneringen aan haar gestorven zus. Wanneer Finch en Violet elkaar op de rand van de hoge klokkentoren op school ontmoeten, is het niet helemaal duidelijk...

    E-book

    Bekijk details van Waar het licht is

  • Floortje Zwigtman Een groene bloem

    ‘Een meesterwerk van internationale allure.’ de Volkskrant Met een nieuw verhaal over Adrian en Vincent Alles wat ik wilde, was een geweldig leven. Een fantastisch leven. Een sprookjesleven. Een volledig gezeur-, gezanik- en gedoe-loos leven. Zonder ‘o… hell’-gevoel. Was dat nu te veel gevraagd? Op zoek naar de Grote Liefde en het Grote Geld zwerft de zestienjarige Adrian Mayfield door Londen. Maar Londen anno 1895 is een gevaarlijke plek als je geen geld op zak hebt en ook nog eens op mannen...

    E-book

    Bekijk details van Een groene bloem

  • James Dashner De doodskuur

    WICKED heeft alles afgepakt van Thomas. Zijn identiteit, zijn geheugen en nu ook zijn enige vrienden: die uit de Laar. Maar het einde is nabij. Alle beproevingen zitten erop, na nog een allerlaatste test. Maar zal iemand die overleven? Wat WICKED niet beseft is dat de herinneringen van Thomas veel verder teruggaan dan de organisatie vermoedt. En daarom weet Thomas dat hij geen woord moet geloven van wat ze zeggen. Thomas ontsnapte uit het Labyrint. Hij overleefde de Schroei. En hij zal alles op...

    E-book

    Bekijk details van De doodskuur

  • Dianne Arentsen Kimoh'ra

    Wat als de wereld die je kent langzaam uit elkaar valt? Als er nergens meer een plek is om te schuilen? Als elke hoop je wordt ontnomen? Kimoh'ra's dagen bestaan uit het organiseren van feesten in een door oorlog geteisterde wereld. Ze geniet met volle teugen van drank, muziek en heerlijk eten. Als een van haar feesten omslaat in een nachtmerrie verandert alles. Hoe graag ze het ook wil, geweld kan ze niet langer meer uit de weg gaan. Ondertussen zint Ithana op wraak. Farzu heeft haar verraden,...

    E-book

    Bekijk details van Kimoh'ra